Natječaj: administrator na projektu Lidar

Vrsta dokumenta: Natječaj

Skinite PDF

Napomena:

Preuzmite odluku o izboru kandidata

Sveučilišt u Zagrebu

Geodetski fakultet

raspisuje

za izbor

jednog izvršitelja (m/ž) na radno mjesto I. vrste – rukovoditelj računovodstva, sukladno klasifikaciji iz Pravilnika o ustroju radnih mjesta na Geodetskom fakultetu – interni naziv ADMINISTRATOR na projektu “Multisenzorsko zračno snimanje Republike Hrvatske za potrebe procjene smanjenja rizika od katastrofa”, financiranog iz Operativnog programa “Konkurentnost i kohezija 2014. – 2020.”, izravna dodjela bespovratnih sredstava, referentna oznaka poziva KK.05.2.1.10, na određeno vrijeme do predviđenog završetka Projekta 31.12.2022., u punom radnom vremenu.

Opis poslova radnog mjesta:

• prikupljanje dokumentacije potrebne za izradu ZNS-a,
  • organizacija i sudjelovanje na radnim sastancima s članovima projektnog tima,
  • praćenje provedbe putem logičke matrice i vremenika,
  • uspostava procedura bilježenja i arhiviranja provedbe aktivnosti projekta,
  • izrada narativnog dijela izvještaja o napretku, završnog izvješća projekta, izrada narativnog dijela ZNS-ova i Završnog ZNS-a te komunikacija s nadležnim tijelima vezana uz narativni dio projekta.

Uvjeti izbora:

• Viša ili visoka stručna sprema (završen prediplomski ili diplomski sveučilišni studij ili integrirani sveučilišni studij društvenog, prirodnog, tehničkog ili interdisciplinarnog područja);
  • Minimalno 3 godine radnog iskustva iskustva u administrativnom upravljanju/vođenju projekata sufinanciranih iz fondova EU ili drugih međunarodno priznatih financijskih institucija

Kriteriji izbora bit će:

• poznavanje i iskustvo administriranja projekata sufinanciranih iz fondova EU ili drugih međunarodno priznatih institucija, uključujući izvještavanje s financijskog i/ili pravnog aspekta
  • vještine rada na računalu i poznavanje Office aplikacija (Word, Excel), Internet
  • organizacijske vještine, pouzdanost, točnost i sistematičnost
  • motivacija za rad i nove izazove
  • sklonost timskom radu i dobre komunikacijske vještine

Prijavi treba priložiti:

1. dokaz o državljanstvu (preslika osobne iskaznice ili domovnice),
  2. životopis, uz navođenje relevantnih iskustava za svako od navedenih radnih mjesta za koje se prijavljuje,
  3. dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (preslika diplome ili uvjerenje o završenom studiju),
  4. dokaz o radnom iskustvu na odgovarajućim poslovima (obavezno elektronički zapis odnosno potvrda o podacima evidentiranim u bazi podataka Hevatskog zavoda za mirovinsko osiugranje)
  5. uvjerenje nadležnog suda da se protiv pristupnika/ce ne vodi kazneni postupak (koje nije starije od šest mjeseci),
  6. strani državljani dužni su priložiti dokaz o znanju hrvatskog jezika – napredna razina.

U prijavi na natječaj kandidati trebaju navesti osobne podatke: ime i prezime, adresu stanovanja, broj telefona i e-adresu te naziv radnog mjesta za koje podnose prijavu.

Urednom prijavom smatra se ona prijava koja sadržava sve podatke i priloge navedene u javnom natječaju. Osoba koja nije podnijela pravovremenu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz javnog natječaja ne smatra se kandidatom prijavljenim na javni natječaj te se podnositelj takve prijave neće naknadno pozivati na dopunu prijave.

Sukladno čl. 13. st. 1. (NN 82/08, 69/17) Zakona o ravnopravnost spolova, na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Pristupnici koji ostvaruju pravo prednosti prema posebnom zakonu dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, te priložiti dokaze o tom statusu. Takvi pristupnici imaju prednost u odnosu na ostale pristupnike samo pod jednakim uvjetima.

Geodetski fakultet Sveučilišta u Zagrebu prikuplja i obrađuje osobne podatke pristupnika na natječaj za zasnivanje radnog odnosa u svrhu provjere kvalificiranosti i zadovoljavanja uvjeta natječaja sukladno Pravilniku o zaštiti i obradi osobnih podataka (Klasa: 602-08/18-07/03, Urbroj: 380-65-07-03-18-2. od 13. studenoga 2018.)

Prije konačnog odabira kandidata imenovano povjerenstvo za provedbu natječaja utvrđuje koje su prijave na natječaj pravodobne i potpune te utvrđuje listu kandidata prijavljenih na natječaj koji ispunjavaju formalne uvjete propisane natječajem.

Imenovano povjerenstvo za provedbu natječaja može kandidate s liste pozvati na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti i/ili intervju.

Povjerenstvo nakon provedenoga postupka provjere znanja i sposobnosti i/ili intervjua podnosi izvješće o provedenom postupku, uz koje prilaže rang listu kandidata, s obzirom na rezultate provjere znanja i sposobnosti i/ili intervjua.

Za kandidata koji ne pristupi testiranju, odnosno intervjuu smatra se da je povukao prijavu na natječaj i više se ne smatra kandidatom.

Provjera znanja i sposobnosti i/ili intervju bit će iz područja provedbe projekata sufinanciranih iz fondova EU ili drugih međunarodno priznatih institucija, te računalne pismenosti.

Poslodavac zadržava pravo slanja svih obavijesti svim prijavljenim kandidatima elektroničkom poštom, prema adresi navedenoj u prijavi.

Ako se na javni natječaj ne prijave osobe koje ispunjavaju uvjete, odnosno ako prijavljeni kandidati ne ostvare zadovoljavajući rezultat na testiranju znanja i sposobnosti i/ili intervjuu, obustavit će se postupak po ovom natječaju. Poslodavac zadržava pravo poništiti natječaj ili ne prihvatiti nijednu prijavu za zaposlenje.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja dostavljaju se u roku od 8 dana od objave natječaja u Narodnim novinama Zbog izvanredne okolnosti, prijave slati s dokazima o ispunjavanju uvjeta iz natječaja, s naznakom »Za natječaj – (interni naziv radnog mjesta na koje se prijavljuje)« na e-adresu: pisarnica@geof.hr.

Rezultati natječajnog postupka objavit će se na službenoj internetskoj stranici Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu https://www.geof.unizg.hr/natjecaji/.

Geodetski fakultet