04. – 07.03.2024. Erasmus+ Transnational Cooperation Activity, Ben Guerir, Maroko

Na Politehničkom sveučilištu Muhameda VI koje se nalazi u gradu Ben Guerir u Maroku (vidi slike) održan je Erasmus+ Transnational Cooperation Activity skup pod nazivom: Strengthening International Dimension in Higher Education «Opportunities for international mobility and cooperation between MedNet and African countries». Cilj skupa bio je jačanje međunarodne dimenzije (suradnje) predstavnika Euro-Mediteranskih i Afričkih sveučilišta u okviru Eramus+ programa. Ispred Sveučilišta u Zagrebu sudjelovao je prof. dr. sc. Željko Bačić što je rezultiralo uspostavom suradnje i oblikovanjem novih projektnih ideja (vidi slike).