126th OGC Member Meeting

Od 5. do 9. lipnja se održava konferencija 126th OGC Member Meeting. Na konferenciji će se prikazati tehnološka dostignuća u području prostornih podataka te će se održati sastanci radnih skupina za poboljšanje standarda i normi u području prostornih podataka. Na sastanku radne skupine Land Administration DWG (četvrtak 8.6.2023. 15:00 sati) će Josip Križanović mag. ing. geod. et geoinf. održati pozvano predavanje na kojem će prezentirati rezultate istraživanja s Katedre za upravljanje prostornim informacijama Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Tema prezentacije je standardizacija procesa u sustavima upravljanja zemljištem. Više o programu konferencije i pristupu se može pronaći na sljedećoj poveznici.