Erasmus+ SEED4NA ljetna škola

U Centru za napredne akademske studije Sveučilišta u Zagrebu, u Dubrovniku od 8. – 14. svibnja 2022. održava se 2. trening i ljetna škola u okviru Erasmus+ CBHE „SDI and EO Education and Training for North Africa“ – SEED4NA (610328-EPP-1 -2019-1-BE-EPPKA2-CBHE-JP) projekta čiji je hrvatski partner Geodetski fakultet. Na treningu zajedno s 30-tak kolega iz Alžira, Egipta, Maroka, Tunisa, Belgije, Nizozemske, Njemačke i Švedske razvijamo nove nastavne teme vezane za implementaciju IPP-a u studijske programe partnerskih sveučilišta sjeverne Afrike.

Više informacija o aktivnostima projekta dostupno je ovdje.