ERASMUS+ SPIDER projekt: Ljetna škola o otvorenom IPP-u

This post is also available in: English (Engleski)

Želiš saznati nešto više o novoj generaciji infrastruktura prostornih podataka – otvorenom IPP-u – ali na nov, aktivniji način učenja? Pridruži nam se na prvoj ljetnoj školi o otvorenom IPP-u!

ERASMUS+ SPIDER projekt organizira ljetnu školu o otvorenom IPP-u za studente koji se žele upoznati ili naučiti nešto novo o otvorenim infrastrukturama prostornih podataka. Tijekom ljetne škole studenti će imati priliku proširiti svoje znanje o novim trendovima u IPP-u, npr. blockchain tehnologiji, strojnom učenju, politici otvorenih podataka kroz rad s međunarodnim studentima i vrhunskim stručnjacima u području prostornih podataka, ali na aktivniji način učenja.

Više o projektu SPIDER moguće je pronaći na webu https://sdispider.eu.

Prijava i više informacija o ljetnoj školi uskoro!