Igor Grgac – obrana doktorskog rada

Obavještavamo Vas da će pristupnik Igor Grgac, mag. ing. geod. et geoinf. u srijedu 01. travnja 2020. godine s početkom u 12.00 sati na Geodetskom fakultetu ili od kuće, online putem Skype-a braniti doktorski rad pod nazivom:

“Configuration Aspects for LocataNet Networks in Displacement Monitoring”

(Konfiguracijski aspekti LocataNet mreža za praćenje pomaka)

pred Povjerenstvom za obranu doktorskog rada u sastavu:

1. Prof. dr. sc. Tomislav Bašić, prisustvovat će obrani online putem Skype-a od kuće

2. Doc. dr. sc. Ante Marendić, prisustvovat će obrani na Fakultetu ili online putem Skype-a od kuće

3. Prof. dr. ing. habil. Thomas Wunderlich, Technical University of Munich, Department of Aerospace and Geodesy, Chair of Geodesy, Germany, prisustvovat će obrani online putem Skype-a od kuće

S obzirom da će se obrana doktorskog rada održati online putem aplikacije Microsoft Teams svim djelatnicima Fakulteta omogućen je online pristup obrani. Grupi (Teamu) „I. Grgac – PHD public exam“ unutar koje će se održati obrana, moguće je pristupiti unutar aplikacije Microsoft Teams odabirom „Teams -> Join or create a team -> Join a team with a code“ pomoću koda „igdest8“. Obrana će se održati u sklopu sastanka (Meeting-a) koji će biti kreiran u navedenom terminu obrane, i svi članovi grupe imati će mogućnost prisustvovati obrani.

Preuzmite PDF