Međunarodna Konferencija THEVELI 2023, Maldivi

21. i 22. kolovoza održana je u Maleu, Maldivi, međunarodna Konferencija THEVELI 2023. Na konferenciji, koju je pod nazivom “Research for informed policy decision”, organiziralo Maldivsko nacionalno sveučilište nazočilo je više od 100 sudionika iz Maldiva i inozemstva. U okviru “Simposia on Disaster Risk Reduction and Smart Cities“ pozvano predavanje pod nazivom “Smart Education for Disaster Threatened Smart Cities” održao je prof. dr. sc. Željko Bačić. Prof Bačić je također održao i  radionicu u okviru pred-konferencijskog programa za student MNU, sastao se s vice-rektoricom Aishat Shehnez Adam te MNU projektnim timom (voditelj Abdulla Afeef) zajedničkog Erasmus+ projekta “University Network for Disaster Risk Reduction in Indian Ocean Rim”