Nacionalni trening na Sveučilištu znanosti i tehnologije Houari Boumedienne u Alžiru, 23. – 26.10.2022

U okviru Erasmus+ SEED4NA projekta održan je četverodnevni trening za djelatnike, studente, doktorske studente i goste Fakulteta elektrotehnike Sveučilišta znanosti i tehnologije Houari Boumedienne u Alžiru (Faculté de Génie Electrique, Université des Sciences et de Technologie Houari Boumediene). Trening održali su djelatnici Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Željko Bačić, izv. prof. dr. sc. Andrija Krtalić, izv. prof. dr. sc. Vesna Poslončec-Petrić te kolega dr. sc. Marijan Grgić, Meixner Vermessung ZT GmbH, Beč, Austrija.

Sam trening bio je podijeljen u 16 sesija te su obuhvaćene sljedeće teme Space Geodesy & Cartographic Synthesis, GIS & data analysis, i Remote Sensing, Remote Sensing & GIS.

Program tečaja dan je u prilogu, a više informacija o tečaju i SEED4NA projektu možete pronaći na www.seed4na.eu