Nastava u zimskom semestru akademske godine 2020./2021.

Nastava  u zimskom semestru akademske godine 2020./2021. održavat će se prema mješovitom modelu na sljedeći način:

• studenti 1. i 5. semestra preddiplomskog studija, te studenti 3. semestra diplomskog studija u prvom tjednu imaju nastavu u prostorima Fakulteta, a sljedeći tjedan imaju nastavu na daljinu.
  • studenti 3. semestra preddiplomskog studija, te studenti 1. semestra diplomskog studija u prvom tjednu imaju nastavu na daljinu, a sljedeći tjedan imaju nastavu u prostorima Fakulteta.

Raspored za pojedine grupe nalazi se u priloženim datotekama. Raspored će biti podložan promjenama. Izborni predmeti će biti uvršteni u raspored naknadno.

Održavanje nastave u prostorima Fakulteta u neparnim tjednima akademske godine (1. tjedan, 3. tjedan, 5. tjedan, …..)

Raspored po prostorijama u neparnom tjednu akademske godine

Održavanje nastave u prostorima Fakulteta u parnim tjednima akademske godine (2. tjedan, 4. tjedan, 6. tjedan, …..)

Raspored po prostorijama u parnom tjednu akademske godine