Nastupno predavanje dr. sc. Marine Viličić

U utorak, 06. 12. 2022. s početkom u 09:15 sati u predavaonici 118/1. kat, dr. sc. Marina Viličić održat će nastupno predavanje pod naslovom teme “Kartografska generalizacija u digitalnoj kartografiji” vezano uz postupak prvog izbora na radno mjesto I. vrste u znanstveno-nastavnom zvanju docent u znanstvenom području: Tehničke znanosti, znanstvenom polju: Geodezija, na Katedri za geoinformacije, Zavoda za kartografiju i fotogrametriju na Geodetskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu pred Stručnim povjerenstvom u sastavu:

1. prof. dr. sc. Damir Medak, Geodetski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, predsjednik
2. doc. dr. sc. Ivka Kljajić, Geodetski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, član
3. doc. dr. sc. Ivan Medved, Rudarsko-geološko-naftni fakultet Sveučilišta u Zagrebu, član

Više informacija možete pronaći ovdje.