Novi ERASMUS+ projekt na Geodetskom fakultetu

Na natječaju Erasmus+ KA2 Cooperation for innovation and the exchange of good practices, KA203 – Strategic Partnerships for higher education za 2019. godinu, za financiranje je odobren projekt SPIDER: open SPatial data Infrastructure eDucation nEtwoRk. Koordinator projekta je University of Applied Sciences Bochum, a projekt financira njemačka agencija Nationale Agentur für EU-Hochschulzusammenarbeit im Deutschen Akademischen Austauschdienst (NA-DAAD). Doc. dr. sc. Dražen Tutić koordinator je za Geodetski fakultet koji je partner na projektu zajedno s Delft University of Technology, Nizozemska, KU Leuven, Belgija i Lund University, Švedska. Početak projekta je 1. rujan 2019. i traje 3 godine. Ukupna vrijednost financiranja je 442.391 EUR.
Više informacija o projektu na http://sdispider.eu