Obavijest pristupnicima svečanoj promociji i dodjeli diplome

Preuzmite listu

Svečana promocija i dodjela diplome za završeni sveučilišni diplomski studij geodezije i geoinformatike održat će se u subotu 18. rujna 2021. uz pridržavanje epidemioloških mjera. Svečana promocija za prvu grupu pristupnika (od rednog broja 1-25) održat će se s početkom u 10 sati, a za drugu grupu (od rednog broja 26 do 50) s početkom u 12 sati. Popis pristupnika nalazi se u privitku.

Svaki pristupnik u dvorani može imati dva gosta. Prilikom ulaska u zgradu fakulteta obavezno je izmjeriti temperaturu, a tijekom boravka u zgradi Fakulteta obavezno je nošenje maski.

Radi oblačenja toga, prozivke i uputa u tijek promocije pristupnici su dužni doći u Veliku predavaonicu 45 minuta prije termina promocije.