Odgoda promocije i svečane dodjele diploma za završeni Preddiplomski i Diplomski studij geodezije i geoinformatike

Poštovane kolegice i kolege, studentice i studenti,

nažalost, moramo vas obavijestiti da smo zbog pogoršane epidemiološke situacije u Zagrebu i novih epidemioloških mjera koje su stupile na snagu, prisiljeni odgoditi Vašu promociju. Budući se očekuje veliki broj uzvanika na promociji, ne želimo i ne smijemo riskirati zdravlje Vas i Vaših uzvanika te Vas molimo za razumijevanje.

Novi datum promocije i svečane dodjele diploma ćemo odrediti nakon što procijenimo da se epidemiološka situacija u Zagrebu poboljšala, a o čemu ćemo Vas na vrijeme obavijestiti.

Hvala na razumijevanju i srdačan pozdrav.