Održan V. Kongres o katastru u BiH, 27.-29.09.2023.

U organizaciji Geodetskog društva Herceg-Bosne u Neumu je od 27.-29. Rujna održan V. Kongres o katastru u Bosni i Hercegovini. Kongres je okupio 360 sudionika od kojih su brojni bili iz Hrvatske, pored glavnog ravnatelja Državne geodetske uprave g. Antonia Šustića dipli.ing.geod., sudjelovali su i brojni predstavnici geodetskih i geoinformatičkih tvrtki te hrvatskih sveučilišta. Geodetski fakultet je predstavljalo više profesora, Roić, Mastelić, Bačić, koji su prezentirali radove iz područja katastra i srodnih područja. Zajedno s bivšim djelatnicima Fakulteta možemo reći da je značajni dio radova predstavila Hrvatska akademska zajednica koju je iznjedrio Fakultet.

Za svaku pohvalu je izvrsna organizacija Kongresa koja je doprinijela njegovom punom uspjehu!