Održana Svečana sjednica Fakultetskog vijeća povodom Dana Geodetskog fakulteta

Dana 24. rujna 2020. godine održana je Svečana sjednica Fakultetskog vijeća povodom Dana Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Na svečanosti su sudjelovali brojni uzvanici, a skup su pozdravili Sanja Jerković pročelnica Gradskog ureda za strategijsko planiranje i razvoj Grada Zagreba, dr. sc. Damir Šantek, glavni ravnatelj Državne geodetske uprave, izv. prof. dr. sc. Ivana Franić, državna tajnica Ministarstva znanosti i obrazovanja i prof. dr. sc. Damir Boras, rektor Sveučilišta u Zagrebu. Dekan Geodetskog fakulteta, izv. prof. dr. sc. Almin Đapo izvijestio je nazočne o radu i poslovanju te znanstvenoj i nastavnoj djelatnosti Geodetskog fakulteta u protekloj akademskoj godini 2019./2020. Najbolji studenti nagrađeni su nagradom Fakulteta, a u sklopu svečanosti predstavljen je godišnjak Geodetskog fakulteta.