Otvorene su prijave za ljetnu školu

This post is also available in: English (Engleski)

Ljetna škola namijenjena je studentima preddiplomskog, diplomskog i doktorskog studija s interesom za Infrastrukture prostornih podataka i otvorene prostorne podatke. Sudjelovanje je besplatno, a jezik izvođenja engleski. Studenti koji budu pohađali ljetnu školu dobit će potvrdu o sudjelovanju i ostvariti 2.0 ECTS boda.

Svi zainteresirani trebaju se prijaviti te u prijavi priložiti životopis i motivacijsko pismo u kojem objašnjavaju zašto su oni dobar kandidat za sudjelovanje na ljetnoj školi.

Prvi krug prijava otvoren je do 17.4.2022.

Više informacija o ljetnoj školi i link za prijavu moguće je pronaći na www.sdispider.eu