Posjet kolega iz Bochum University of Applied Sciences

U četvrtak, 9.6.2022. posjetili su nas studenti i kolege iz Bochum University of Applied Sciences (Njemačka). Tijekom posjeta, sa studentima preddiplomskog studija geoinformatike, prof. Alfred Mischkeom i Oliverom Schwarzerom održan je sastanak na kojem im je predstavljen Geodetski fakultet i Sveučilište u Zagrebu te Erasmus+ CBHE projekti „Business driven problem-based learning for academic excellence in geoinformatics – GEOBIZ“, „open SPatial data Infrastructure eDucation nEtwoRk – SPIDER“ i Spatial Data Infrastructures and Earth Observation Education and Training for North-Africa – SEED4NA“ koje Geodetski fakultet provodi zajedno s Bochum University of Applied Sciences.

Sastanak je završio posjetom HIDROLAB-u uspostavljen na Geodetskom fakultetu i zajedničkim ručkom u restoranu Odeon.