Posjet Prof. Dr. Syartinilia Wijaya sa Institute Pertaniyan Bogor (Indonezija) Sveučilištu u Zagrebu

Zajednička fotografija nakon održanog predavanja

U okviru Erasmus+ programa i ugovora između Institute Pertaniyan Bogor (Indonezija) i Sveučilišta u Zagrebu (Hrvatska) realizirana je mobilnosti nastavnog osoblja te je u razdoblju od 13.-21. svibnja, 2023. posjetila prof. dr. Syartinilia Wijaya sa Institute Pertaniyan Bogor. Tijekom svog boravka prof. dr. Syartinilia Wijaya održala je niz predavanja i sastanaka na Geodetskom i Agronomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

Na Geodetskom fakultetu održana su dva vrlo zanimljiva i posjećena predavanja „Application of GIS/RS for natural resource and environmental management in tropical landscape case studies“ i „Satellite-tracking technology for migratory and non-migratory raptor) te više sastanaka“.

Sastanak sa dekanom prof. dr. sc. Alminom Đapom i prodekanom
za znanstveni rad i međunarodnu suradnju prof. dr. sc. Damirom Medakom