Posjet profesora s Inženjerskog fakulteta Benha univerziteta, Cairo, Egipat

U okviru Erasmus+ programa Ključna aktivnost 1 (KA107) mobilnosti nastavnog i nenastavnog osoblja između država sudionica u programu i partnerskih država, Geodetski fakultet Sveučilišta u Zagrebu posjetili su profesori s Inženjerskog fakulteta Benha univerziteta, Cairo, Egipat.  Prof. Dr. Ayman El Shehaby, dekan Inženjerskog fakulteta Benha univerziteta te Prof. Dr. Amr Hanafi Ali, profesor na Inženjerskom fakultetu Benha univerziteta borave od 6. do 14. svibnja u Hrvatskoj (Zagreb i Dubrovnik) kojom prigodom će održati niz predavanja i sastanaka.