Promo video Geodetskog fakulteta

Zašto odabrati baš Geodetski fakultet Sveučilišta u Zagrebu? Geodetski fakultet Sveučilišta u Zagrebu svojim studentima već dugi niz godina pruža nevjerojatan spoj teorijskog i praktičnog znanja geodezije, a sve pomoću vrhunskih stručnjaka i uz opremljenost najnovijim tehnologijama. Ako vas zanima kako funkcioniraju i kako se koriste globalni geoinformacijski sustavi, što je katastar i zemljišna knjiga, kako precizno postaviti most ili cestu, na pravom ste mjestu. Više o studiju svakako pogledajte u ovom dinamičnom i jako zanimljivom promo videu koji je za vas pripremio Geodetski fakultet u suradnji sa studentima druge godine preddiplomskog studija.