Promocije sveučilišnog prijediplomskog i diplomskog studija

U petak, 8. prosinca 2023. u Velikoj predavaonici Privremenog nastavnog centra održana je promocija sveučilišnog prijediplomskog studija. Dekan Geodetskog fakulteta prof. dr. sc. Mladen Zrinjski zajedno s izv. prof. dr. sc. Mateom Gašparovićem, prodekanom za nastavu i studente, izv. prof. dr. sc. Ivanom Razumovićem, prodekanom za znanstveni rad i međunarodnu surandnju i prof. dr. sc. Robertom Županom, prodekanom za financije i poslovanje, promovirao je 47 prvostupnica i prvostupnika inženjera geodezije i geoinformatike.

Promocija sveučilišnog diplomskog studija održana je u subotu, 9. prosinca 2023., a promovirano je ukupno 63 magistrice i magistara inženjera geodezije i geoinformatike.

Iskrene čestitke svima!