Prva mobilnost djelatnika fakulteta u Indoneziji

U okviru programa Erasmus+ mobilnosti Sveučilišta u Zagrebu prema trećim zemljama izvan EU od 16.-22. rujna na Agronomskom sveučilištu u Bogoru (Institute Pertaniyan Bogor) u Indoneziji borave po prvi puta dva nastavnika s Geodetskog fakulteta, izv. prof. dr. sc. Vesna Poslončec-Petić i izv. prof. dr. sc. Andrija Krtalić. Ova mobilnost nastavak je suradnje uspostavljene kroz Erasmus UN4DRR projekt izgradnje kapaciteta u visokom obrazovanju. Tijekom boravka kolege će održati po niz predavanja te sastanke s predstavnicima sveučilišta, Ministarstva obrane i veleposlanikom RH u Indoneziji o nastavku i proširenju suradnje između naših institucija.