Radionica o suradnji poslovnog i akademskog sektora (Business-Academia Cooperation Workshop)

U okviru Erasmus+ CBHE projekta “ Business driven problem-based learning for academic excellence in geoinformatics – GEOBIZ” koordinator kojeg je Geodetski fakultet, održava se Radionica o suradnji poslovnog i akademskog sektora (Business-Academia Cooperation Workshop) u poticanju primjene naprednih tehnologija u području geoinformatike u akademskom obrazovanju i poslovnom sektoru.

Radionica će se održati 11.06.2021. godine na Građevinskom fakultetu Univerziteta u Sarajevu s početkom u 10:00 sati. Svi zainteresirani mogu nam se pridružiti putem Zoom platforme, a pristupni podaci biti će poslani po popunjavanju registracijskog obrasca.

Više informacija na: www.geobiz.eu.