Specifične mjere zaštite vezano uz nCoV bolesti (COVID-19):

Background vector created by starline - www.freepik.com

Od ponedjeljka 16.03.2020. nastava će se izvoditi na daljinu. Geodetski fakultet će upotrebljavati sustav Merlin, nositelji kolegija će putem sustava obavijestiti studente o načinu izvođenja nastave u narednih 14 dana.

Specifične mjere zaštite vezano uz nCoV bolesti (COVID-19) pročitajte ovdje.

Uputu Sveučilišta vezanu za putovanja možete pročitati ovdje.

Uputu o postupanju možete pročitati ovdje, a potpisanu uputu ovdje.

Odluku o održavanju nastave možete pročitati ovdje.

Dodatne upute MZO pročitajte ovdje.

Uputu SuZg o postupanju pročitajte ovdje.

PREPORUKU ZA RAD stručnih službi Sveučilišta pročitajte ovdje.

Uputu za rad na daljinu pročitajte ovdje.

Upute nastavnicima i studentima za održavanje nastave na daljinu

U skladu s odlukom Vlade Republike Hrvatske i Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske, od ponedjeljka 16. ožujka 2020. godine obustavlja se nastava na visokim učilištima u Republici Hrvatskoj na razdoblje od dva tjedna.

Od ponedjeljka 16. ožujka 2020. godine na Geodetskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, nastava će se odvijati na daljinu (online), što će biti osigurano uz pomoć sustava Merlin. Sustav Merlin omogućuje održavanje nastave na daljinu kroz webinare, postavljanje nastavnih materijala, prezentacija, video zapisa predavanja, zadavanje zadataka te direktno uspostavljanje komunikacijskih kanala između predmetnih nastavnika i studenata koji su upisali pojedini predmet.

Nastavnici su obavezni putem sustava Merlin, u što kraćem roku, a najkasnije do 19.3.2020, studentima dati detaljne upute oko načina održavanja nastave na daljinu, a ukoliko će se održavati webinari, njihovi termini se trebaju održati prema službenom rasporedu nastave.

Sve daljnje obavijesti bit će objavljene na web stranicama Fakulteta.

Upute za korištenje sustava Merlin i rada s webinar modulom:

1. Upute za korištenje sustava Merlin možete preuzeti na slijedećoj poveznici:

1. Detaljan opis rada s webinar modulom može se naći na poveznici https://wiki.srce.hr/pages/viewpage.action?pageId=35489991
  2. ONLINE TEČAJ “PRIPREMA VIRTUALNOG PREDAVANJA – WEBINARA” – Tečaj dostupan korisnicima u sustavu AAI@EduHr , namijenjen prvenstveno nastavnicima kako bi se upoznali s mogućnostima sustava za webinare Srca, otvaranjem i pripremanjem virtualne sobe za predavanje, postavljanjem radne površine i koje blokove koristiti te na kraju kako izraditi snimku webinara. https://www.srce.unizg.hr/centar-za-e-ucenje/podrska-korisnicima/tecajevi-i-radionice-centra-za-e-ucenje/online-tecaj-priprema-virtualnog-predavanja-webinara

Slika preuzeta s: Background vector created by starline – www.freepik.com