Sveučilište u Zagrebu, Geodetski fakultet – Dan fakulteta 26.09.2021.

Na današnji dan 26. rujna 2021. obilježavamo Dan Geodetskog fakulteta. Uzimajući u obzir trenutnu epidemiološku situaciju i nemogućnost održavanja tradicionalne Svečane sjednice Fakultetskog vijeća u svom tradicionalnom obliku, okupljanjem svih zaposlenika i prijatelja našeg Fakulteta uz prigodni program i domjenak, a kao odgovorni domaćini koji posebnu važnost pridajemo zdravlju i sigurnosti svih nas, odlučili smo da ove godine obilježimo naš Dan Fakulteta malo drugačije, svima dostupno na jednak način – online.

Uprava Fakulteta je za ovu prigodu snimila svoje obraćanje i izvješće s ostvarenjima i postignućima u prethodnoj akademskoj godini 2020./2021., uključujući čestitke naših uvaženih gostiju te vas pozivamo da isti pogledate na sljedećoj poveznici