Trening i 2. sastanak SC i PMC Erasmus+ CBHE SmartWB projekta

Od 11.-15.12.2023. u organizaciji sveučilišta Rey Juan Carlos, Madrid, Španjolska, održava se trening na Erasmus+ CBHE Ka2 Curricula innovation in climate-smart urban development based on green and energy efficiency with the non-academic sector (SmartWB) projektu. Osim treninga, također održani su projektni sastanci o napretku te 2. sastanak SC i PMC-a.

Na sastancima su sudjelovali prof. dr. sc. Željko Bačić i izv. prof. dr. sc. Vesna Poslončec-Petrić sa Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Podsjetimo, Erasmus+ CBHE SmartWB projekt započeo je u siječnju 2023. godine, koordinator projekta je Građevinski fakultet Univerziteta u Crnoj Gori a voditelj SmartWB tima Geodetskog fakulteta je prof. dr. sc. Željko Bačić.

Više informacija o aktivnostima projekta dostupno je na: https://www.smartwb.ucg.ac.me.