UN4DRR Technical Trening – Zagreb, 18.-21.10.2021

U okviru projekta „University Network for Disaster Risk Reduction and Management in Indian Ocean Rim” – UN4DRR , kojeg financira Europska unija kroz program ERASMUS+ KA2 CBHE – Izgradnja kapaciteta u području visokog obrazovanja (EACEA oznaka 609592-EPP-1-2019-1-BE-EPPKA2-CBHE-JP), Geodetski fakultet Sveučilišta u Zagrebu domaćin je kolegama sa Bogor Agricultural University (IPB University), The Maldives National University, Vrije Universiteit Brussel, University of Nicosia and Polytechnic University of Valencia.

UN4DRR Technical Trening traje od 18.-21.10.2021. je prijava za sudjelovanje moguća ovdje.