Uprava Geodetskog fakulteta održala je sastanak s glavnim ravnateljem Državne geodetske uprave dr. sc. Damirom Šantekom

Dana 07. prosinca 2021. godine uprava Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu održala je sastanak s glavnim ravnateljem Državne geodetske uprave dr. sc. Damirom Šantekom.

Obrađeno je više tema na kojima zajednički sudjeluju i provode ih Državna geodetska uprava i Geodetski fakultet Sveučilišta u Zagrebu s posebnim naglaskom na projekt Multisenzorskog zračnog snimanja. Između ostalog, usuglašeni su stavovi u okviru aktivnosti cjeloživotnog obrazovanja, kao i daljnjeg razvoja uspostavljenog Centra za razvoj karijera Geodetskog fakulteta kojeg Državna geodetska uprava podržava. Također, razmijenjene su informacije vezane uz korištenje Sustava digitalnog geodetskog elaborata (SDGE) kao i mogućnost njegovog uključivanja u redovnu nastavu.

Više na: https://dgu.gov.hr/vijesti/glavni-ravnatelj-dr-sc-damir-santek-odrzao-sastanak-s-upravom-geodetskog-fakulteta-sveucilista-u-zagrebu/5814