Već na prvom upisnom roku je ispunjena kvota za preddiplomski sveučilišni studij geodezije i geoinformatike u ak. god. 2021./2022.

Maturanti su i ove godine pokazali velik interes za preddiplomski sveučilišni studij geodezije i geoinformatike. Od ukupno 472 prijave (36% više nego 2020. godine) kao prvi izbor studij je izabralo 116 maturanta (20% više nego 2020. godine) pri čemu je omjer kvote i upisnih mjesta iznosio 1,22 (u 2020. godini omjer je iznosio 1,02).

Čestitamo upisanim novim studentima i želimo im dobrodošlicu na Geodetski fakultet Sveučilišta u Zagrebu!