VII. HRVATSKI KONGRES O KATASTRU – Svrhovito upravljanje zemljištem – podrška održivom razvoju –

Hrvatsko geodetsko društvo (FIG član) u suradnji s Geodetskim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu (FIG akademski član), Državnom geodetskom upravom i Hrvatskom komorom ovlaštenih inženjera geodezije (CLGE član) te pod pokroviteljstvom Međunarodne udruge geodeta (FIG), Komisija 7 – Katastar i upravljanje zemljištem, organizira Međunarodnu konferenciju VII. hrvatski kongres o katastru i LADM 2022 radionicu: Svrhovito upravljanje zemljištem – podrška održivom razvoju. Za mjesto održavanja odabran je Hotel Dubrovnik Palace, Dubrovnik, Hrvatska. Kongres će se održati od 31. ožujka do 2. travnja 2022., po hibridnom modelu u Hotelu Dubrovnik Palace i na daljinu putem web konferencijskog sustava.

Teme VII. hrvatskoga kongresa o katastru – Svrhovito upravljanje zemljištem – podrška održivom razvoju su:
1. Reforme katastra i povijest
2. Izmjere i obrade podataka
3. Katastar infrastrukture i 3D katastar
4. Upravljanje zemljištem

Preliminarni program konferencije dostupan je na web stranicama konferencije: Program – VII. HKK & LADM 2022 (hgd1952.hr). Detaljan raspored radova po sesijama biti će objavljen naknadno. Sukladno usvojenom godišnjem programu stručnog usavršavanja za razdoblje 1.1. do 31.12.2022. godine Hrvatske komore ovlaštenih inženjera geodezije od 20.12.2021. godine, sudionicima konferencije dodijeliti će se 22 akademska sata iz područja stručnog usavršavanja 1-2-3-5-6.

Prijave za sudjelovanje su otvorene. Sudjelovanje na konferenciji je moguće uživo i na daljinu – online. Sukladno mogućnostima za sudjelovanje ponuđene su različite vrste i cijene kotizacija. Detalje pogledajte na web stranicama konferencije: Registracija – VII. HKK & LADM 2022 (hgd1952.hr).

Rezervaciju smještaja u hotelima Palace i Kompas možete obaviti na web stranicama konferencije: Smještaj – VII. HKK & LADM 2022 (hgd1952.hr).

Za sve ostale detalje posjetite web stranice VII. HKK2022 & LADM 2022 konferencije.

Vidimo se u Dubrovniku i na daljinu!

Hrvatsko geodetsko društvo